Spirulina BIO tablety, 150 g

Představte si vlnu energie, která vám dává křídla k dosažení vašich největších snů. To je Spirulina – modrozelená řasa s nekonečným potenciálem pro vaše zdraví a vitalitu. Každá tabletka spiruliny je jako malý zázrak přírody, plný vitamínů, minerálů a antioxidantů, které si vaše tělo žádá.Naše spirulina se rodí v Taiwanu, v úrodné půdě s nízkým obsahem těžkých kovů a s náručí slunečních paprsků, které jí dávají sílu růst.

Dostupnost Skladem (2 ks)
345 Kč
Spirulina BIO tablety, 150 g
doprava
Nejlepší cena dopravy po Evropě, platba CZK/EUR
poradna
Naši profíci vám poradí 771 114 272

Spirulina (Arthrospira platensis) je jednobunečná modrozelená sladkovodní řasa a má úžasné účinky na zdraví.

Původ a kultivace

Naše spirulina je pěstována a šetrně zpracovávána v Taiwanu, kde má nejpříznivější podmínky pro růst. Jedná se o oblast s nízkým výskytem těžkých kovů, které na sebe spirulina váže a s velkým množství sluneční energie, kterou absorbuje.

Naše spirulina je 100% bezpečná a čistá v organické kvalitě. Čistotu pravidelně kontrolujeme – u každé šarže provádíme nezávislé laboratorní testy na těžké kovy, plísně a zbytkové pesticidy.


Doporučené dávkování: 6–8 tablet denně. Žvýkat nebo polykat celé s vodou 2–3krát denně s jídlem. Doporučujeme spirulinu užívat společně s chlorellou. Chlorella se užívá ráno nalačno, spirulinu konzumujte s jídlem.

Balení obsahuje 375 tablet, 150 g spiruliny.

Skladujte v suchu a temnu.

Upozornění:

Doplněk stravy neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Těhotným a kojícím ženám doporučujeme konzumaci spiruliny konzultovat s lékařem.

Složení:

100% BIO Spirulina (Arthrospira platensis)

Nutriční hodnoty (100 g):

Energetická hodnota: 1606,9 kJ/ 381 kcal
Tuky: 8 g
     z toho nenasycené mastné kyseliny: 1 g
Sacharidy: 12 g
     z toho cukry: 3 g
Bílkoviny: 62 g
Vláknina: 6 g
Sůl: 0,6 g
Chlorofyl: 950 mg/100 g
 
Země původu: 
 
Čína
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: