Resveratrol RAW, 60 kapslí

Nejsilnější Resveratrol na trhu! Objevte tajemství dlouhověkosti a vitality. Tento revoluční doplněk kombinuje sílu přírody v jediné kapsli. RAW fermentovaný resveratrol, bohatý na antioxidanty a vzácné fytoživiny, spolu s výtažky z 23 druhů ovoce a zeleniny, živými probiotiky a enzymy, přináší neuvěřitelnou podporu pro vaše zdraví. Připravte se na transformaci svého těla a ducha pro život plný energie a zdraví. 350 mg v jedné dávce, což odpovídá množství obsaženému ve 200 lahvích červeného vína – bez alkoholu a vedlejších účinků.

Dostupnost Skladem (3 ks)
1 249 Kč
Resveratrol RAW, 60 kapslí
doprava
Nejlepší cena dopravy po Evropě, platba CZK/EUR
poradna
Naši profíci vám poradí 771 114 272

RAW fermentovaný resveratrol, 23 druhů šetrně pěstovaného ovoce a zeleniny včetně vinné révy Cabernet Sauvignon, plus živá probiotika a enzymy. Tato synergická směs bioaktivních fytoživin s širokou škálou blahodárných kofaktorů působí jako antioxidant, podporuje přirozené zdraví a vitalitu při stárnutí.

  • RAW, vegan, bez lepku, bez mléka, bez sóji, bez plnidel. Vyrobeno z nejčistších ingrediencí pro maximální účinnost a bezpečnost.
  • Vysoký obsah trans-resveratrolu

  • Světový odborník na anti-aging David Sinclair ho užívá denně ráno s jogurtem, protože se v tucích nejlépe vstřebá a má nejlepší účinek.


Resveratrol má povolená následující zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

  • podporuje činnost kardiovaskulárního systému

Réva vinná má povolená následující zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

  • je antioxidant
  • podporuje normální funkce oběhové soustavy


Dávkování:
1 kapsle denně. Před jídlem nebo po jídle. Obsah může být smíchán s vodou, nebo džusem. 60 dávek v balení.

Složení 1kapsle:

RAW Resveratrol směs (578mg): RAW semínka vinné révy Cabernet Sauvignon, RAW fermentované divoce pěstované křídlatky japonské - Polygonum cuspidatum (350mg aktivního trans-resveratrolu) +

RAW Organic antioxidační směs (25mg): Organic jablko (plod), organic řepa (kořen), organic brokolice (růžice a stonek), organic mrkev (kořen), organic špenát (listy), organic rajče (plod), organic jahoda (plod), organic višeň (plod), organic černý rybíz (plod), organic zelená paprika (plod), organic růžičková kapusta (listy), organic borůvky (plod), organic  česnek (hlava), organic zázvor (kořen), organic zelená cibulka (cibule), organic maliny (plod), organic petržel (listy), organic květák (růžice a stonek), organic červené zelí (listy), organic kapusta (listy), organic okurka (plod), organic celer (řapík), organic chřest (květ a stonek).

RAW probiotická a enzymová směs (16mg): Lipáza, proteáza, aspergillopepsin, beta glukanáza, celuláza, bromelin, fytáza , laktáza, papain, peptidáza, pektináza, xylanáza, hemiceluláza, [Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus plantarum] (500 milionů CFU), Saccharomyces boulardii.

Ostatní složky: Rostlinná celulóza, organic rýže (slupka)

Neobsahuje: žádná syntetická plniva, barviva, příchutě, sladidla ani konzervační látky.

Označení: + referenční hodnota příjmu není stanovena
 
Upozornění: Doplněk stravy. Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě. Vyrobeno v závodě zpracující sóju. Může obsahovat stopy sóje. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: