Alergie

alergie-banner2

Jak se navždy zbavit alergie? Jak si ulevit a zastavit ji bez prášků? Vědecké studie prokazují, že je to možné přírodní cestou. Tady je seznam od našich profíků. Je účinný, jen to chce trpělivost. Konečně se budete moct nadechnout jarního vánku bez pšíkání. Má to smysl.

Jak tyto látky účinkují proti alergiím:

  • Vitamín C: Jako antioxidant neutralizuje volné radikály vznikající při alergické reakci. Posiluje imunitní systém a podporuje tvorbu bílých krvinek a dalších buněk, které bojují s alergeny. V případě alergií se ukázaly jako účinné i vyšší dávky až 1000-2000 mg denně (rozložte na více menších dávek).
  • Quercetin (Kvercetin): Pomáhá stabilizovat mastocyty, což jsou buňky imunitního systému, které uvolňují histamin, látku zodpovědnou za alergické projevy.
  • Probiotika: Ovlivňují střevní mikrobiom, kde sídlí až 80 % imunitních buněk, které potřebujeme v nejlepší kondici pro boj s alergiemi. Podporují integritu střevní stěny, která brání průniku nepřátelských látek do těla.
  • Omega-3 mastné kyseliny: Zejména EPA a DHA ovlivňují imunitní odpověď na alergeny. I když jíte ryby, v doplňku je získáte v koncentrovanější a kvalitnější formě pro nejlepší účinek v těle.

💚 Další vědecké tipy jsme odhalili ve videích na našem Instagramu @profibio_cz.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
acerola mycomedica vitamin c
260 Kč
524
Quercetin B5 Plus Complex, 60 kapslí
595 Kč
388
agaricus
Agaricus, 90 kapslí
Skladem (3 ks)
689 Kč
568
doprava
Nejlepší cena dopravy po Evropě, platba CZK/EUR
poradna
Naši profíci vám poradí 771 114 272