Vitamín D3 + K2 MK7 v MCT oleji, 50 ml (1800 kapek)

Prožijte světlo zdraví! Naše unikátní duo Vitamín D3 a K2 obsahuje v každé kapce sluneční paprsek, který posiluje vaše kosti, podporuje imunitní systém a zajišťuje celkový pocit vitality. Díky rozpouštění ve 100% MCT kokosovém oleji tělo tyto cenné látky lépe vstřebá, a získá tak maximální účinek. Přijměte tuto unikátní synergií a dejte svému zdraví nejlepší, co si zaslouží.

Dostupnost Skladem (5 ks)
985 Kč
Vitamín D3 + K2 MK7 v MCT oleji, 50 ml (1800 kapek)
doprava
Nejlepší cena dopravy po Evropě, platba CZK/EUR
poradna
Naši profíci vám poradí 771 114 272

Vstupte do světa optimálního zdraví a rovnováhy s naším prvotřídním spojením vitamínu D3 a K2. Každá kapka je jak melodie, která harmonizuje vaše tělo a poskytuje mu kompletní podporu, jakou potřebuje.

  • Sluneční nádech S vitamínem D3: 1000 IU. Získáte intenzivní dávku sluneční energie, která posiluje vaše kosti, podporuje imunitní systém a zajišťuje celkový pocit vitality.
  •  Synergie S Vitamínem K2: 20 μg Vitamínu K2 MK7. Ideální partner pro vitamín D3, který optimalizuje vstřebávání vápníku, podporuje zdraví srdce a udržuje správnou mineralizaci kostí.
  • Luxus 100% MCT Kokosového oleje: Cesta ke zlepšenému trávení, energii a kognitivní funkci, vše v jedné lahodné kapce s přidaným MCT kokosovým olejem.
  • Ochrana v jantarovém skle: Balení z odolného jantarového skla chrání vitamíny před destruktivním UV zářením, zajistí optimální trvanlivost a zachová jejich sílu.
  • Kalibrovaná pipeta pro precizní dávkování: Každá kapka se stává precizní dávkou, díky kalibrované lékařské pipetě, která zajišťuje snadné a přesné používání.

Proč je důležité užívat Vitamín D3?

I přesto, že si naše tělo dokáže vytvořit vitamín D3 ze slunečních paprsků, přibližně 70-80 % české populace trpí nedostatkem vitamínu D3 a vápníku. Proto je doporučováno doplňovat vitamín D3 externě v kombinaci s dalšími vitamíny jako jsou vitamín k2 a vápník pro zvýšení jejich účinků.

Od října do března si v zeměpisné šířce ČR nedokážeme přirozeně tvořit vitamín D v kůži. Proto je důležité ho doplňovat obzvláště v zimních měsících.

SLOŽENÍ: MCT olej, Vitamín D3 (Cholecalciferol), Vitamín K2 (MK-7) all-trans Kappa K2VITAL®DELTA
OBJEM: 50 ml ( cca 1800 kapek )
BALENÍ: Dávka na 1800 dní
OBSAH ÚČINNÝCH LÁTEK: v 1 kapce
VITAMÍN D: 25 μg 500% denní referenční hodnoty příjmu - ( 25 μg vitamínu D je 1000 IU)
VITAMÍN K: 20 μg 26,7% denní referenční hodnoty příjmu
UPOZORNĚNÍ: Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: