Vitamin Code RAW Vápník, 120 kapslí

S Vitamin Code RAW Vápníkem od Garden of Life získáte nejčistší formu přírodního vápníku pro vaše tělo. Využíváme RAW technologii, která zachovává všechny přírodní vlastnosti a živiny. Naše vápníkové tablety obsahují nezpracovaný vápník z mořských řas Algas calcareas, který je šetrně sklizen na nedotčených březích Jižní Ameriky. Investujte do svého zdraví s Vitamin Code RAW vápníkem!

Dostupnost Skladem (1 ks)
1 175 Kč
Vitamin Code RAW Vápník, 120 kapslí
doprava
Nejlepší cena dopravy po Evropě, platba CZK/EUR
poradna
Naši profíci vám poradí 771 114 272

  • Přírodní zdroj živin: Rostliny rostoucí v přírodě jsou vynikajícím zdrojem živin pro tělo. Řasy Algas calcareas poskytují přirozeně se vyskytující vápník, minerály a stopové prvky, které pomáhají udržovat zdravé kosti a zuby.

  • Komplexní složení: RAW Vápník neobsahuje pouze vápník z mořských řas, ale také další živiny a vitamíny pro celkové zdraví. Obsahuje živé probiotika a enzymy pro lepší trávení a vstřebávání živin.

  • Důležité vitamíny: Vitamin Code RAW Vápník je bohatý na vitamín D3, který podporuje zdravé kosti, zuby a imunitní systém. Obsahuje také vitamín K2 ve formě MK-7, který přispívá k normálnímu stavu kostí.

  • Podpora nervového systému: Kombinace vápníku s hořčíkem pomáhá udržovat správnou funkci nervového systému a svalů.

  • Kvalita bez kompromisů: Vitamin code RAW Vápník je vyroben s důrazem na kvalitu. Je RAW, nezpracovaný, bez syntetických pojiv a plniv. Navíc neobsahuje mléko a lepek, což je skvělá volba pro lidi s alergiemi nebo intolerancí na tyto látky.

  • Není vyroben z hornin ani živočichů.

  • Účinné dávkování: Každá dávka obsahuje 1100 mg rostlinného vápníku, 1600 IU vitamínu D3 a 120 μg vitamínu K2 formy MK-7.

 

AlgaeCal RAW je rostlinná forma vápníku pocházející z RAW a  whole food (nezpracované a nerafinované rostliny, bez přísad) řas rostoucích v oceánu, které jsou přirozeně bohaté na minerály a stopové prvky, jež napomáhají tvorbě kostí.

Dávkování:
Dospělí  4 kapsle denně. Pro nejlepší účinek 2 tablety po snídani a 2 tablety po obědě. Zapít vodou nebo RAW džusem. 30 dávek v balení.

Složení:

VÝŽIVOVÉ HODNOTY
4kapsle % RHP***
Vápník¹ (z mořských řas) 1100mg 138%
Hořčík** 357mg 95%
Vitamín C* 50mg 63%
Vitamín D* (jako D3) 1600IU 40μg 800%
Vitamín K* 120μg 160%
Stroncium¹ (z mořských řas) 3,8mg +
Bor (chelatovaný s hnědou rýží) 3mg +
Oxid křemičitý¹ (z mořských řas) 2,2mg +
Vanad¹ (z mořských řas) 25μg +
Vitamín K (jako K2 MK-7) 50μg +

 


RAW probiotická a enzymová směs (64mg): Lipase, Protease, Aspergillopepsin, Beta-Glucanase, Cellulase, Bromelain, Phytase, Lactase, Papain, Peptidase, Peptinase, Xylanase, Hemicellulase, (Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus) 500milion CFU

Ostatní složky: Rostlinná celulóza (kapsle),organic škrob,

Označení: *** referenční hodnota příjmu, + referenční hodnota příjmu není stanovena, * RAW přirozeně vytvořené živiny z kultur (Saccharomyces cerevisiae), ** z mořských řas a minerály z Mrtveho moře, ¹ přirozeně vytvořeno z mořských řas,


Neobsahuje: plniva, umělá barviva a konzervanty
Vyrobeno bez použití: mléka, sóje, ořechů, arašídů, schránek korýšů,


Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte při pokojové teplotě a suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Vyrobeno v zařízení, kde se také zpracovává: mléko, sója, ořechy, arašídy, korýši. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: